تبلیغات
ظهوراندیشه - X به چه معناست "هوشیار باشید عزیزان"
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

X به چه معناست "هوشیار باشید عزیزان"

نماد X و مفاهیم آن

متاسفانه چند وقتی است که شاهد گسترش و اشاعه نماد های شیطانی و صهیونیستی در میهن عزیزمان هستیم ، نوع و گستردگی این نمادها و افزایش ضریب نفوذ آنها همزمان با گسترش پدیده شیطان پرستی و عرفان های نو ظهور دیگر، خبر از فتنه ای بزرگ می دهد که موازین و چهار چوب دینی و اعتقادی ما را هدف گرفته است.

نماد x و مفاهیم آن

یکی از این نشانه ها حرف X  سفید رنگ در زمینه ی سیاه است که شما حتما آن را تحت عنوان بوگیر در زیر آینه خودروها مشاهده کرده اید.

در ابتدای رواج این نماد شیطانی شفاف سازی های اندک و بعضاً به لحاظ اپستمولوژیستی نادرست از سوی برخی از جراید صورت گرفت و حقیر نیز تذکر لسانی در برخی از سخنرانی هایم در جمع دانشگاهیان قلمداد نمودم.

لیکن  گسترش بیش  از حد این نشانه و با توجه به اهمیت و مفهوم خاص آن  در کشور امام زمان (عج) حقیر را به نوشتن این جستار واداشت:

 


پیش از ظهور ، بروز و گسترش ادیان آسمانی و حتی هم زمان با آنها بنا به مستندات قطعی و محکم دینی ، تاریخی و حتی یافته های باستان شناسی متاسفانه انسان هایی ارتباط با اجنه به عنوان موجودی هوشمند را تجربه نمودند .

عموماً این افراد را جادوگران ، کاهنان و روحانیون مذهبی تشکیل می دادند که البته گفتنی است این نوع ارتباط کماکان نیز وجود دارد. چنان که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است :

" منزهى تو اى پروردگار از این نسبت هاى ناروا ، ما (ملائکه) به هیچ وجه با این گروه ارتباط نداشته ایم ، تنها تو ولى ما هستى آنها ما را پرستش نمی کردند، بلکه جن را مى پرستیدند و اکثرشان به جنیان ایمان داشتند . "(آیه 41 سوره سبأ)

این مسئله در عموم تمدن های بشری ازجمله هند و چین، یونان ، ایران ، رم ، مصر ، مایاها و.. به وضوح قابل شهود و رد یابی است تا جایی که بسیاری از الهه ها و خدایان الحادی باستان در واقع شیاطینی از جنس جن بودند (ایشتر ،ناگا ، مردوک و...)

یکی از این تمدن ها مصر باستان است و یهودیانی که در این سرزمین زندگی می کردند هنگام هجرت عظیمشان از مصر در زمان حضرت موسی(ع) تمام این سنت های کفر آمیز و جادو گونه را که "کابالا" نام داشت  به تدریج وارد دین جدید خود نموده و به مرور زمان چنان تحریفی در یهودیت ایجاد نمودند که زبان از بیان آن شرم دارد.

این شبکه و جریان سرطانی به رشد مخفی و زیر زمینی خود ادامه داد تا جایی که امروز با استفاده از نهاد ها و سازمان های خود ساخته اش مانند فراماسونری ، ایلومیناتی ، باشگاه رم و... سیطره کامل برجهان پیدا کرده است .

گفتنی است در میان تمدن های بشری کمتر تمدنی همچون مصر نماد گرا و سمبولیک است و فراماسونری از این حیث وامدار مصریان باستان است.

نماد x و مفاهیم آن

یکی از این نماد ها در مصر باستان  دو خط متقاطع (شبیه به حرف X) است که درآموزه های شیطانی مصریان نماد خضوع، بندگی و  پرستش شیطان ، و ظهور اوست .

کاهنان مصر باستان همیشه هنگام ادای احترام دستان خود را به صورت ضربدری در مقابل سینه شان می گرفتند و یا در نگاره ها و مجسمه های پادشاهان مصری (فراعنه) عموماً آنها را با همین حالت مشاهده می کنید که به معنای احضار شیطان و بندگی و پرستش اوست.

این نماد همراه با سایر آموزه های شیطانی کابالا (سنت شفاهی جادو و جن گیری ) نسل به نسل منتقل گشت تا اینکه در سال 1600 میلادی یک کابالیست و کیمیاگر آلمانی به نام JACOB BOMEH آنرا دوباره در اروپا باب نمود.

نماد x و مفاهیم آن

"بومه" که خود را کشیشی کاتولیگ معرفی می نمود !!! و در واقع از یهودیان آنوسی بود در سخنی عجیب اعلام داشت : من از تابش نور آفتاب در ظرف مفرغی حقیقتی را دریافتم که بسیار بسیار جذاب تر از ارتباط بین خدا و بشر و خوبی و بدی است. آری تابش نور آفتاب در داخل این ظرف فلزی حرفی شبیه X را بوجود آورده بود و "بومه" این اتفاق را گشوده شدن دروازه ورود ابلیس به دنیای مادی می دانست .

 پس از بومه این علامت به صورت مخفیانه و به شکل یک کد ارتباطی سالیان دراز در بین صهیونیست ها ، کابالیست ها ، فراماسون ها و شیطان پرستان استفاده می شد تا اینکه اخیراً به صورت گسترده و علنی و تحت عناوین مختلف (فیلم ، بازی رایانه ای و...) از آن استفاده می شود و همانگونه که عرض نمودم این علامت نشان ظهور و احضار ابلیس و بندگی اوست . خود این مسئله (استفاده علنی از علامت X پس سال ها مخفی کاری) خبر از طرحی شیطانی برای جهانیان دارد.

آری ظهور شیطان و حکمرانی او بر انسانها و پرستیده شدن او از سوی ایشان.

لذا بدین جهت است که دستگاه شیطانی صهیونیزم تصمیم به استفاده آشکار از این نماد گرفته که این خود به معنای تجسم شیطان و آماده کردن جهان و جهانیان برای بردگی و بندگی اوست .

و آنگونه که نیک می دانید این مسئله  از نشانه های ظهور حضرت ولی عصر (عج) بوده و ازآن دو برداشت می شود :

نماد x و مفاهیم آن

1- ظهور و تجسم شیطان به معنای رواج پرستش این ملعون رانده شده به صورت علنی (SATANISM) و گسترش اعمال شیطانی در بین انسان ها (همجنس بازی ، جنگ و کشتار مردم بی گناه – سنت قربانی کردن انسان به صورت وسیع-  و ...)

2- لزوم برقراری نظم نوین جهانی که در آن به صورت فیزیکی شاهد حاکمیت شیطان بر جهان باشیم!(گفتنی است فراماسون ها و شیطان پرستان سال 2012 را سال برقراری نظم نوین جهانی اعلام نموده اند )

نماد x و مفاهیم آن

البته شاید برای خوانندگان جالب به نظر برسد که چرا حرف ایکس نماد اصلی متغیر مجهول در ریاضیات گشته

عده ای بر این باورند که چون جن موجودی نا مرئی و مجهول است به همین جهت از حرف ایکس به جای متغیر مجهول استفاده شده است.

اما نتیجه تحقیقات حقیر در این زمینه چیز دیگری را نشان می دهد :

ریاضی دانان ایرانی علی الخصوص خوارزمی برای نشان دادن مجهول از کلمه "شی" مترادف "چیز" و به معنی ارزش عددی و متغیر مجهول استفاده می کردند .

برای نمونه برای نشان دادن رابطه جبری 2X+4X=12 (X=2) از عبارت جبری 2شی +4شی =   12 (شی = 2)  استفاده می نمودند ، پرتغالی ها هنگام ترجمه این متون از آن جهت که " شی" در زبان پرتغالی XI نوشته می شود به جای واژه شی از XI استفاده نمودند ، فرانسوی ها نیز هنگام ترجمه این متون از پرتغالی  به فرانسوی تنها به نوشتن حرف اول آن یعنی (X) اکتفا نمودند و اینگونه ایرانیان بنیانگذار این نماد در روابط جبری گشتند .

شاید هم  هردو دلیل توامان درست باشد.

آری در حالی که بنا به تصریح قرآن کریم باید شعائر الهی را گسترش داد (و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب) استفاده از نشانه های شیطانی به هیچ وجه قابل توجیه نیست و گناهی نا بخشودنی محسوب می شود و از این گناه نابخشودنی تر، گناه مسئولین فرهنگی ماست که دست روی دست گذاشته اند در حالی که  نشانه های ابلیس در کشوری که مطهر به خون شهداست ، توسط شیعیان امام زمان (عج) نا دانسته استفاده و ترویج می شود .
نوشته شده توسط :سیدحسین امیریان
چهارشنبه 25 خرداد 1390-09:59 ب.ظ
نظرات() 

modern combat 5 cheats
جمعه 4 اسفند 1396 06:14 ب.ظ
پست بسیار عالی من به سادگی بر وبلاگ شما تکان دادم و آرزو داشتم بگویم که من واقعا از دیدن وبلاگهای خود لذت بردم.
پس از همه من برای خوراک شما اشتراک خواهد شد و من امیدوارم که شما به زودی نوشتن.
How do you get taller?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 08:44 ق.ظ
Have you ever thought about adding a little bit more
than just your articles? I mean, what you say is important and all.
However think about if you added some great photos or video clips to give your posts more, "pop"!
Your content is excellent but with pics and videos, this blog could certainly be one
of the best in its field. Fantastic blog!
chaturbate token hack cheat engine
پنجشنبه 16 شهریور 1396 02:10 ق.ظ
This is very interesting, You are a very skilled blogger. I've joined your
feed and look forward to seeking more of your great post. Also, I've shared your website in my social
networks!
Do you get taller when you stretch?
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:54 ق.ظ
It's actually a great and useful piece of information. I am satisfied that you shared this helpful information with us.
Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.
Can Pilates make you look taller?
شنبه 14 مرداد 1396 05:22 ب.ظ
Link exchange is nothing else except it is just placing the other person's website link on your page at suitable place and other person will also do same
in support of you.
apoloniamayall.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 03:56 ب.ظ
Excellent post. I'm facing many of these issues as well..
http://jocelynhassinger.hatenablog.com/archive/2015/06/24
شنبه 7 مرداد 1396 08:57 ق.ظ
Thanks to my father who told me on the topic of this webpage, this website is really
remarkable.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 10:08 ب.ظ
I was extremely pleased to uncover this site.
I need to to thank you for ones time for this particularly wonderful read!!
I definitely really liked every little bit of it and i also have you saved as a favorite to see new information on your
web site.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 12:04 ب.ظ
Great delivery. Outstanding arguments. Keep up the amazing spirit.
کوثر کاوه ای
پنجشنبه 1 فروردین 1392 06:39 ب.ظ
این مطالباچین یعنی شما میگین سریال یوسف پیامبر یه سریال شیطانی .بعدشم شما میگین توریاضی از چه حرف مجهولی استفاده کنیم تا شما این گیرای الکی رو ندید .من تمام نمادای شیطان پرستی رو میدونم ولی راستش انگار تمام چیزایی که تو این دنیا وجود دارن جزنمادهای شیطان پرستیه ومن فکر نمیکنم این نماداروی مسلمانا تاثیر بذاره چون خیلی مسخرن من هیچ وقت همچین نمادایی رو باور نمیکنم فقط چندتا نماد الکیه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر