تبلیغات
ظهوراندیشه - كمپانی دیزنی و ترویح سكس در بین تمام كودكان دنیا
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

كمپانی دیزنی و ترویح سكس در بین تمام كودكان دنیا

حقیقتهای از كمپانی فراماسونی دیزنی كه كودكانمان رابه سكس دعوت میكند
تا باعث بلوغ زود رس شوند
حتما این مطلب را در ادامه مطلب دنبال كنید دوستان

[تصویر: saynotodisney-lg.jpg]

والت دیزنی موسس این کمپانی شیطانی، به اذعان بسیاری یک فراماسون اعظم و عضو «Order of DeMolay» بوده و سالها چهره و افکار شیطانی خود را پشت کارتون، فیلم و کتاب پنهان نموده است. هدف اصلی او «کنترل ذهن کودکان» است…درباره والت دیزنی و انواع محصولات باطنا پلید اما ظاهرا خوب آن در این سایت به اندازه ای بحث شده اما در این مطلب از زاویه ای دیگر به این شرکت صهیونیستی نگاه خواهیم کرد…به ادامه مطلب بروید…


[تصویر: 42DISNEY.jpg]
[تصویر: 22d9928d1abd.jpg]

گزارش های زیر حاکی از این است که جمعیت قابل توجهی از کارکنان کمپانی دیزنی، همجنس باز بوده و پستهای کلیدی بخشهای این کمپانی را در اختیار دارند. به تعدادی از این گزارش ها توجه کنید:

- دیزنی با لایحه پورن (مسائل شهوت انگیز) اینترنتی و همینطور قانون حفاظت از کودکان در مقابل اینترنت که مسائل جنسی و شهوت انگیز را برای کودکان محدود می کند مخالفت کرد.

- Washington Times of October 8, 1998, p.A8

- در ژوئن ۱۹۹۶، دیزنی کمک کرد به راه اندازی ششمین همایش «روز همجنس بازان مرد و زن در دنیای دیزنی». دراین همایش، دیزنی اجازه داد تا دست اندرکاران همجنس باز، میکی ماوس (Mickey Mouse) و دونالد داک (Donald Duck) را به صورت عاشقان همجنس باز مرد به تصویر کشند. همینطور اجازه داد مینی ماوس (Minnie Mouse) و دیزی داک (Daisy Duck) به عنوان عاشقان همجنس باز دختر به تصویر کشیده شوند.

- مدیر فعلی دیزنی، آقای Michael Eisner یهودی گفته که فکر می کند ۴۰ درصد از ۶۳۰۰۰ عضو کمپانی دیزنی، همجنس باز هستند.

- AFA Journal 6/97

- دیزنی، بیشترین تعداد کارمند همجنس باز را در صنعت سرگرمی داراست.

- دیزنی، تبلیغ یک مجله همجنس بازی را نمود.

- Out, 2/94

آقای Tom Shumacher، نایب رئیس بخش انیمیشن تصویری، همجنس بازی است که همجنس باز بودن خود را مخفی نمی کند و با “شوهر” خود به بخشهای مختلف می رود. در مصاحبه ای با نشریه دفاع از همجنس بازان، این فرد گفت: «همجنس بازان زیادی در سطوح مختلف کاری در دیزنی هستند. خیلی محیط آنجا خوب و حمایت کننده است».

-Human Events, 8/12/94; The Advocate 6/25/94

- دیزنی، آقای Victor Salva یعنی مردی که در ۱۹۸۷ به جرم تجاوز جنسی به کودکی بازداشت شده بود را استخدام کرد. وقتی که قربانی این تجاوز، Nathan Winters که الان بالای بیست سال سن دارد، استخدام Salva در دیزنی را فاش کرد، افسر پلیس درگیر در آن ماجرا Gary Primavera از تعجب شگفت زده شده بود. اما مقامات دیزنی، درخواست Nathan مبنی بر اخراج Slava را رد کردند.

- Washington Times, 10/25/95 …

کاملا مشخص است که چنین بیماران جنسی همه کاره این کمپانی شیطانی، در ساخت فیلمها و انیمیشن های خود، به دنبال آلوده و مسموم نمودن ذهن کودکان معصوم و گرایش دادن آنها به انواع انحرافات می باشند.

به تصاویر زیر که تنها مشتی است از نمونه خروارها توجه کنید.

[تصویر: disneysex.jpg]
[تصویر: disney-the-rescuers-subliminal.jpg]

در این تصویر، لحظه ای بسیار کوتاه کاراکتر را عریان به تصویر می کشد. البته تصویر عادی آنقدر سریع است که شاید کمتر کسی آگاهانه متوجه آن شود اما همانها خوب می دانند که ضمیر ناخودآگاه انسان، خیلی خوب متوجه این تصاویر می شوند.

[تصویر: 1c7e6acb390d.jpeg]
در تصویر زیر هم که میبینید تبلیغ یکی از محصولات به ظاهر شبیه به گیتار است اما تماما در حال اشاره به آلت تناسلی مرد است…تعداد اینگونه محصولات شرکت والت دیزنی بسیار زیاد اما به دلیل این که دارای حالات غیر اخلاقی است از قرار دادن آن در این سایت معذوریم
http://img.ax2ax.ir/images/sc7juag6q5z3kn8824ep.jpg

و همینطور این تصویر در پوستر تبلیغاتی این کارتون:

[تصویر: 1_5.jpg]

و یا این تصویر که کشیش هنگام مراسم ازدواج دو کاراکتر کارتون، دچار تحریک جنسی می شود و …
البته این تصاویر توسط والدین آمریکایی به شدت مورد اعتراض قرار گرفت طوریکه شیاطین مجبور شدند در کپی های بعدی، آن را اصلاح کنند.

[تصویر: little-mermaid-priest-subliminal-messages-2.jpg]

بله دوستان، تصاویر از این دست بسیار است. اصلا جای تعجب نیست. کافی است نگاهی به شخصیت پست و رذل دست اندرکاران این کمپانی شیطانی بیاندازید. کمپانی که نزدیک به نیمی از آنها حامی و پیرو عادت زشت قوم لوط اند.

کلیپی خیلی جالب از یکی از قسمتهای سریال South Park پیدا کردم راجع به والت دیزنی و اینکه چطور از گروه موزیک Jonas Brothersبرای فریب دختر بچه ها به مسائل جنسی استفاده کرده.

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006014%2921-21-24%5D.JPG]

این گروه موزیک در دنیای واقعی هم وجود خارجی داشته و چیزی که آنها را متمایز کرده استفاده از حلقه هایی در دستانشان است به نام حلقه های پاکی و اخلاص. اینها گفته اند که با پوشیدن حلقه هایی به نام “Purity Rings” می خواهند تا پیش از ازدواجشان پاک بمانند اما عملا وقتی برای والت دیزنی کار می کنند مشخص است که این گفته آنها، ادعایی بیش نبوده و فقط قصد فریب عموم مردم را دارند.

در این قسمت از داستان، شخصیت های اصلی کارتون، متوجه نقشه شیطانی والت دیزنی می شوند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006678%2921-22-40%5D.JPG]

و اینجا پایان داستان است که بسیار جالب میکی ماوس که نماد رئیس کمپانی والت دیزنی است واقعیات افکار خود را ناخواسته برملا می کند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28009142%2921-24-07%5D.JPG]

کلیپ حدود ۵ دقیقه هست که زیرنویس فارسی شده.

آری این است چهره واقعی این موش کثیف:

[تصویر: saynotodisney-lg.jpg]

انسان عاقل وقتی متوجه خطری باشد، بایستی بسیار محتاط عمل کند. در اینجا ما با هالیوود و والت دیزنی مواجهیم که تهدیدی جدی برای فرهنگ کودکان و نوجوانان و جوانان ماست. آیا بهتر نیست ما ایرانیان هم به جنبش جهانی بایکوت این دو کمپانی شیطانی بپیوندیم.

آیا بهتر نیست در مورد هدف از زندگی خود دوباره فکر کنیم. آیا ما برای سرگرم شدن آفریده شدیم؟ آن هم سرگرمی که با چشم ظاهر و عقل خود می دانیم افرادی کثیف و پست و شیطانی در پشت آنها به فعالیت مشغولند و بسیار دقیق و برنامه ریزی شده در جهت نابودی بشر گام بر می دارند؟

آنچه گفته شد شرحی کوتاه بود از ماهیت پلید کمپانی والت دیزنی که اصل داستان مفصل تر از اینهاست و خواننده عزیز با جستجویی کوچک به حقایق بیشتری در این زمینه دست خواهد یافت.

امید است خوانندگان عزیز این مطلب که والدین فردای این امت هستند، با تحریم و بایکوت کردن والت دیزنی و هالیوود، سعی در تضمین سلامت فکری و روحی فرزندان خویش نمایند و سعی کنند با جایگزین کردن محصولات والت دیزنی و هالیوود با ورزش، مطالعات دینی و ادبیات و مستندهای خلقت و آفرینش خداوند، هر چه بیشتر فرزندان خود را با خالق هستی آشنا کنند تا بیشتر نقشه های شوم آنان را با شکست مواجه کنند.

البته مهم است که ابتدا خود والدین دست از سر هالیوود و سینما بردارند واوقات فراغت خویش را با مطالعه پر کنند. تنها در این صورت است که فرزندان نیز حاضر می شود دست از سینما و والت دیزنی برداشته و رو به مطالعه آورند.

یادمان باشد فرزندان می بینند، فرزندان انجام می دهند.

(اگر تصاویری که دیدید کمی برایتان خوش آیند نبود مارا عفو بفرمایید)

یادتان باشد قبل از خرید فیلم ها و محصولات این شرکت پلید و شیطانی کمی درباره این شرکت مطالعه کنید سپس فیلم هایی برای فرزندان خود انتخاب کنید که لایق شخصیت فرزندتان باشد…یا دنبال یک راهی برای جایگزین کردن به جای این انیمیشیهای بی خاصیت باشید.. نوشته شده توسط :سیدحسین امیریان
چهارشنبه 25 خرداد 1390-09:45 ب.ظ
نظرات() 

Foot Pain
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:03 ب.ظ
Having read this I thought it was very informative. I appreciate you taking
the time and effort to put this content together.
I once again find myself spending way too much time both reading and leaving comments.
But so what, it was still worthwhile!
Can you get taller with yoga?
شنبه 14 مرداد 1396 07:44 ق.ظ
Hi there, its nice post about media print, we all understand media is a great source of data.
http://abhorrentvoodoo40.wordpress.com
سه شنبه 20 تیر 1396 03:12 ب.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was wondering what all is required to get set up?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?

I'm not very internet savvy so I'm not 100% certain. Any suggestions or advice would
be greatly appreciated. Cheers
http://talithaschuneman.blogas.lt
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 10:45 ب.ظ
What's up i am kavin, its my first time to commenting anyplace, when i read this post i thought i could also create comment due to this brilliant paragraph.
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 12:36 ب.ظ
Why users still make use of to read news papers when in this
technological globe the whole thing is presented on net?
BHW
سه شنبه 22 فروردین 1396 07:21 ق.ظ
Great post. I was checking continuously this blog and I am impressed!
Extremely helpful info specifically the last part :) I care for
such information a lot. I was looking for this particular information for a very long time.
Thank you and good luck.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 07:25 ب.ظ
This paragraph is really a fastidious one it helps new internet viewers, who
are wishing for blogging.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر